TESLİMAT KOŞULLARI


Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1 ila 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Mağazamıza uzaklığına göre Mücbir Sebepler hariç kargo şirketi 1- 6 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Yurtiçi Kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

axxelgulertekstil.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir ayrıca iade etmek istediğiniz şartlar içinde beden uyumsuzluğu vs. gibi durumlar da ;

İade Koşulları:

1- Satın aldığınız ürünü Kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde İade veya Değişim yapabilirsiniz.
2- Ürünün üzerinde etiketi ve faturası ile birlikte size teslim edildiği şekilde iade edilmelidir.
3- Satın aldığınız ürün tutarı Kargo Kampanyasında belirtilen tutarın üzerinde ise iade ücreti tarafımızca karşılanır, altında ise müşteri tarafından karşılanır.

Örnek : Kargo Ücreti : 1000 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo Ücretsizdir!

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

İadesi Kabul Edilmeyen Ürünler:

1- Ürünün Etiketsiz ve Faturasız iadesi.
2- Abiye Ürünlerimizde İade Yoktur.
3- Satın aldığınız ürünü Kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren 7 Günü Geçmesi
4- Kusursuz ve hatasız bir şekilde Kargodan teslim alınan daha sonra kullanılmış, giyilmiş, yıkanmış ve benzeri ürünler. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR